Manažérska škola šmyku
Program na získanie koučovacieho prístupu


Prečo?

V klasickej škole šmyku Vás profesionálni automobiloví pretekári v bezpečnom prostredí naučia, ako zvládať krízové situácie. Podelia sa s vami o svoje rady a najlepšie skúsenosti, ktoré si hneď môžete vyskúšať. Po jej absolvovaní sa z Vás nestanú pretekári, ale získané vedomosti a zručnosti Vám pomôžu v každodennej praxi i krízovej situácii vodiča. Z rovnakej myšlienky vychádza i náš workshop zameraný na koučing.

Pre koho?

Pre ľudí, ktorí chcú začať využívať výhody koučovacieho prístupu už od zajtra a nemajú ambície byť koučami. Personalisti so snahou zaviesť koučingovú kultúru do firmy. Otvorené pracovné skupiny od 8 do 12 členov.

Ako dlho?

1-denný workshop s prestávkami na podávané občerstvenie, kde je maximálne efektívne skoncentrované know-how koučingu využiteľné pre manažérov a záujemcov o koučing.

Akou formou?

Interaktívny workshop s minimom teórie, na ktorom pochopíte čo je koučing a čo je jeho skutočný prínos pre Vašu firmu a Vás osobne. Spoznáte zručnosti potrebné pre úspech v koučingu a osvojíte si základnú štruktúru efektívneho koučovacieho rozhovoru.

Kde?

V pohodlí našich alebo Vašich priestorov

Kedy?

Dohodou

Cena?

125 Eur s podávaným občerstvením

S kým?

So skúseným profesionálnym certifikovaným koučom Dr. Petrou Drozdovou – de la Fére s certifikáciou od ICF /Medzinárodná federácia koučov/, medzinárodným certifikátom z Neurolingvistického programovania /NLP/ a skúsenosťami z riadiacich pozícií v medzinárodných firmách.

Výhody, ktoré Vám workshop prinesie:

  • objavíte netušené možnosti, v čom môže byť koučing prospešný Vašej firme /predchádzanie konfliktom, zlepšená firemná atmosféra, finančný prínos/
  • budete si vedieť vybrať kvalitného kouča /ušetríte množstvo času a finančných zdrojov/
  • naučíte sa používať jednoduché nástroje, ktoré môžete v koučovacom prístupe ihneď využiť
  • výrazne sa zlepší Vaša schopnosť viesť zmysluplné rozhovory zamerané na výsledok
  • prídete na argumenty ako vysvetliť a nadchnúť top manažment pre myšlienku zavedenia koučingu do firemnej kultúry